Skvostný Ford Street Rod z roku 1932

V tomto videu se zastavím u Rutterze Rodze a podívám se na tento Ford Street Rod z roku 1932. Lidé se mě neustále ptají, abych našel nějaké z těchto vlastních hot rodů, které se nějakou dobu dělaly, a viděli, jak vydrží a v jakém jsou stavu. Takže když mi Mike zavolal a dal mi vědět, že měl 32 Ford Street Rod který Rutterz Rodz postavil v roce 2007, před 16 lety! Po prodeji v aukci jsem zpět v obchodě a chtěl bych si to prohlédnout?

Když jsem zastavil, byl jsem ohromen. Viděl jsem obrázky, ale toto auto mohlo vyjet z obchodu minulý týden. Vlastní mix barev Ruttescotch vypadá dnes stejně dobře jako před 16 lety a myslím, že je to stále velmi cool barva dnes! Zakázkový kožený interiér je stále v novém stavu a byl proveden ve stylu, který nevykazuje žádné stáří. Kola jsou vždy osobní volbou a žádná sada nepotěší každého.

Neutratil bych žádné peníze za výměnu těch, které nosí tento 32 Ford od Rutterze Rodze. Pod vlastní kapotou je 502 Big Block s 2×4 nahoře. Totální stará škola a možná jediná věc, kterou bych změnil, kdyby peníze rostly na stromech. lol. Spodní strana je udělaná na stejně vysoké úrovni jako zbytek auto a barva sladěná s karoserií.

Tento Ford Street Rod z roku 1932 od Rutterze Rodze je ten, který skutečně obstál ve zkoušce času. Lidé mi neustále říkají, že rádi vyrábí zakázková auta a nákladní auta, která jsou nadčasová. Mike Rutter z Rutterz Rodz dokázal, že to dokázal. v roce 2007 s tímto Ford Street Rod z roku 1932. Jsem fanoušek a jsem si jistý, že vy budete.