Divoký vůz 1973 Chevrolet Corvette Convertible Pro Touring Hot Rod

V tomto videu se zastavím u Steve Holcomb Pro Auto Custom Interiors právě ve chvíli, kdy dokončovali tento Chevrolet Corvette Convertible Pro Touring Hot Rod z roku 1973. Tato 73 Vette je pokryta jasně červeným lakem s chromovaným nárazníkem a bočními trubkami.

Zakázkový interiér, který Steve Holcomb Pro Auto Custom Interiors postavil pro tento Chevrolet Corvette z roku 1973, je pro tuto stavbu ideální. Má moderní vzhled, který odpovídá aktualizacím provedeným se zbytkem vozu. Kola jsou vždy osobní volbou a žádná sada nepotěší každého.

Ty, které si vybrali pro provoz na tomto Chevrolet Corvette Convertible z roku 1973, zapadají do stylu zbytku konstrukce. Pod kapotou je čistě nainstalovaný LS3, který dává této Corvette z roku 1973 výkon, jaký měla mít kdysi.

Spodní strana je stejně pěkná jako zbytek vozu a byla modernizována na moderní technologii, díky které tato klasická Chevrolet Corvette jezdí a jezdí jako nová. Jsem velkým fanouškem těchto Chevrolet Corvette 2. generace a tato byla hotová. na velmi pěknou úroveň.