Nádherný skvost BRABUS P 900 Rocket Edition

BRABUS P 900 Rocket Edition „Jedna z deseti“. Tento výkonný pick-up nové úrovně je nezaměnitelně BRABUS jako vždy se zcela novou, dosud neviděnou identitou. Je to nekompromisní síla BRABUS XLP a sebevědomá síla supersportovního vozu připraveného na trať, který se spojil vůbec poprvé.

Je to čistokrevné mistrovské dílo BRABUS, založené na Mercedes-AMG G63, vyzařující nezastavitelnou energii a charakteristickou eleganci 1-Second-Wow v každém detailu.

V typickém raketovém stylu je srdcem BRABUS P 900 Rocket Edition tlukoucím srdcem BRABUS Rocket 900 4,5litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly se speciálně vyvinutými turbodmychadly, který produkuje nadzvukových 662 kW / 900 k a zaručuje to nejlepší z oblasti výkonového inženýrství. jako dodávka energie na vaší cestě stratosférou.

Uvnitř vyvinuli specialisté na interiérový design sedlářství BRABUS na zakázku plně ručně zpracovaný dvoubarevný kožený interiér, který se vyznačuje extravagantním vzorem prošívání „Seashell Diamond“ a dokonalou pozorností k detailu.