Toto je skutečně malý domov na kolech

Průchod 17 stop dlouhým Wingamm Oasi 540 na Fiat Ducato má jednodílný sklolaminátový monokok se sedadlem a spaním pro čtyři osoby. Tento mikro obytný vůz třídy B se vyrábí v Itálii a do Spojených států přijde v polovině roku 2022.

Má místo až pro čtyři pasažéry při řízení a kempování a je lépe ovladatelný a snáze se s ním parkuje než u většiny ostatních obytných vozů. Konfigurace poskytuje mikro-camperu rozvor 118,11 palce a celkovou délku 213,4 palce. Podívejte se na video z We’re the Russos pro více informací:

Oasi 540 se dodává s pecí na propanový pohon, která v kombinaci s tepelným čerpadlem na klimatizační jednotce z něj dělá vynikající volbu pro čtyřsezónní kempování. Sálavé vytápění v podlahách zajišťuje teplý prostor i při poklesu rtuti pod bod mrazu.

Jídelna umístí pohovku kolem odnímatelného stolu, ale otočením sedadel kabiny kolem ní můžete vtěsnat čtyři nebo pět lidí na jídlo. Kuchyně obsahuje nejen nerezový dřez a dostatek skříněk, ale také dvouplotýnkový sporák a lednici o objemu 3,8 kubických stop.

Interier Oasai 540 Camper Van:

  • Velký jídelní kout ve tvaru L, který lze přeměnit na jednolůžko.
  • Kuchyňský kout se 2 plotýnkovým sporákem a zapuštěným víkem a ocelovým dřezem s víkem/prkénkem.
  • Trivalentní lednice o objemu 3,8 cm3.
  • Patentovaná dvojitá podélná skládací postel Wingamm s dřevěnými rošty a matrací z paměťové pěny.
  • Koupelna s toaletou a umyvadlem.