JetRacer poháněný 10 proudovými motory: Rychlý a ovladatelný létající stroj

JETRACER® je letadlo s vertikálním vzletem a přistáním, bez zvedací plochy, poháněné 10 mikroturbojety schopnými dosáhnout maximální rychlosti 250 km/h.

JetRacer zrcadlí luxusní polstrované plážové lehátko, které může létat jako letadlo bez zvedací plochy díky svým 10 mikro-turbo proudovým motorům instalovaným kolem sedadla. Dokáže dosáhnout rychlosti až 250 km/h a během mrknutí proletí horizontem. oka a promění se ve vozidlo pro sólo cestovatele, kteří rádi sledují panorama shora.

Schopný: Poháněn 10 proudovými motory, je to rychlý a ovladatelný stroj s bezkonkurenčními schopnostmi. Snadný: JetRacer® se svými letovými ovladači snadno létá, je stabilní a shovívavý za všech povětrnostních podmínek.

Bezpečný: všechny kritické systémy jsou redundantní, což umožňuje bezpečné přistání i v nepravděpodobném scénáři vícenásobného selhání. Kompaktní: Díky malé ploše (2,2 m x 2,0 m) lze JetRacer® používat na nejmenších přistávacích platformách (příbřežní větrné turbíny , ropné plošiny, čluny, přívěsy atd.). Modulární: JetRacer® postavený na modulárním karbonovém podvozku, který je schopen létat s pilotem nebo bez něj, může splnit různé potřeby, civilní i vojenské.