Takto vypadá inovativní inteligentní omezovač rychlosti silničního provozu

Inteligentní omezovač rychlosti Je to mechanický systém, který spolupracuje se softwarem na měření rychlosti vozidla a řídí se podle rychlostního limitu. Omezovač rychlosti zůstává nahoru, když lidé nerespektují rychlostní limit, takže lidé chápou, že musí snížit rychlost. Potřeba vytvořit zařízení s těmito vlastnostmi je způsobena vážnými nedostatky současných zpomalovacích prahů: Dopravní nehody; Zranění zad, poškození vozidla atd.

Inteligentní omezovač rychlosti „ISR“ je systém, který pomáhá propagovat silniční osvětu, přispívá k dodržování rychlostních limitů, přispívá k bezpečnosti silničního provozu a jízdy, s cílem předcházet nehodám a zvyšovat povědomí řidičů o dodržování rychlostních limitů, rovněž sestavuje statistiky a umožňuje měřit dopady a přínosy.

Chytrý zpomalovač je vybaven systémem, který má schopnost detekovat rychlost protijedoucího vozidla. Opatrní motoristé, kteří jedou rychlostí pod hranicí 40 km/h, pocítí i sebemenší náraz a nebudou muset ani zpomalit. Kdo překročí limit, bude muset zpomalit, když se zpomalovací hrbol zvedne z povrchu vozovky.

V rámci zkoušek bude zpomalovač nebo tope, jak se tomu španělsky říká, zvednut během otevírací a zavírací doby v nedaleké škole. Chodci mohou rychlovku ovládat stisknutím tlačítka, aby mohli bezpečně přejít vozovku.