Nákladní elektrokolo Globe Haul ST s dojezdem 100 km

Specialized konečně odhalil Globe Haul ST a tvrdí, že elektrické nákladní kolo dokáže přepravit 190 kg vybavení na 100 km na jedno nabití. S větším výkonem, větším nákladem a více možnostmi může toto plně přizpůsobitelné elektrokolo táhnout až 419 liber včetně kola. a jezdce a až 60 mil s jezdcem standardní velikosti.

Navíc se standardním zadním nosičem, integrovanými předními a zadními světly a četnými držáky na příslušenství si můžete zařídit jízdu pro jakoukoli pochůzku kdykoli – ve dne i v noci. Vysoce výkonný 700W motor zadního náboje poskytuje dostatek energie, abyste mohli dostat vás i ostatní vaše zařízení do strmých kopců a celou cestu přes město nejvyšší rychlostí.

Baterie o kapacitě 772 Wh poskytuje dostatek šťávy pro zvládnutí těch největších misí s dosahem až 60 mil. Jedinečný rám jedné velikosti se hodí pro jezdce od 4’5” až do 6’4”.

Teleskopická sedlovka má nastavitelnost přes 13 palců a představec se může vysunout téměř o 6 palců, aby poskytl pohodlí téměř každému jezdci měřeno v naší databázi Retul. Extra široké 3,5″ pneumatiky Carless Whisper poskytují pohodlí a trakci v jakémkoli terénu a mají 3vrstvý plášť pro vynikající ochranu proti plochému povrchu.

Globe Haul ST přichází z krabice připravený na jakýkoli úkol s přiloženým zadním nosičem kompatibilním s MIK, blatníky s plným krytím, integrovanými světly a středovým stojanem. Další montážní body příslušenství a kompletní sada vybavení Globe znamená, že si můžete přizpůsobit jízdu svým specifickým potřebám.