Jedninečný kousek: Upravený přívěs El Chico VW Bug Gooseneck

Před pár lety jsme našli přívěs El Chico Gooseneck, který vyrobila společnost International Travel Trailer Inc. Od té doby se nás mnoho lidí ptalo, co jsme s ním udělali. Byli jsme dotázáni na tažné zařízení a jestli máme nějaká videa nebo fotografie interiéru. Krátce poté, co jsme ho koupili, jsme prodali náš přívěs společnosti Oklahoma Bugs, ale asi před 2 lety se v Coloradu objevil další přívěs plně zrestaurovaný s odpovídajícím tažným vozidlem VW Bug.

Minulý víkend jsme cestovali do Colorada, abychom viděli tento trailer osobně a přinesli vám další video z tohoto obnoveného přívěsu na husí krk. Přívěs byl postaven společností s názvem International Travel Trailer a model byl El Chico a byl určen pro použití s ​​řadou malých vozů té doby.

Úplné video z toho jednoho, s dosud nikdy neviděnými záběry interiéru, vyšlo loni v březnu na kanálu Volkswear YouTube. Tento konkrétní karavan s 5. koly má plnou koupelnu, kuchyň, skříň a dokonce se v něm mohou vyspat až 4 dospělí! váha je dokonale rozložena na vozidlo s možností otáčení o 360 stupňů.

Uvnitř přímo před vchodem je mokrá koupelna s toaletou a plnohodnotným sprchovým koutem. V kabině je pohodlná postel pro dvě osoby s kuchyňským koutem u nohou. malá lednice naproti kuchyňskému koutu. Součástí obývacího prostoru je zavinovací gauč se stolem uprostřed. Polož stůl a máš další místo na spaní.