Multifunkčnost a hospodárnost v kompaktní podobě – to jsou stroje Multicar

Multicar představují univerzální nosiče nářadí a zároveň se jedná o výkonnostní transportéry. Společnost UNIKONT představuje hned dva modely – Muticar M29 a Multicar M31.

Představuje se vám Multicar M31

Jak již bylo řečeno výše, jedná se o univerzální nosič nářadí a výkonnostní transportér. Vozidlo navíc poskytuje dokonalou bezpečnost a komfort během jízdy. Ten nabízí ergonomicky optimalizovaná konstrukce kabiny, která je vybavená jedinečnými bezpečnostními prvky. Ty byly testovány společností DEKRA. Díky dostatečně velkým oknům je z kabiny dokonalý výhled na provoz stroje a jeho nástroje. Díky všestranné koncepci lze vůz používat pro více než 300 různých kombinací nástrojů. To umožňují tři upevňovací přihrádky, které z vozidla dělají multifunkční zařízení. Zařízení se dají namontovat i do přední části. Zde je umístěný přední zvedák s přídavnou deskou. Multicar M31 lze ve velmi krátkém čase přestavět pro požadované použití a to díky systému rychlé výměny.

Vzhledem k tomu, že má vysoce kvalitní rám vyrobený z lehkých torzních profilů z oceli, je Multicar odolný a může pracovat v nepřetržitém provozu. Optimální pohon zajistí výkonný a úsporný turbodiesel. Pohon všech kol se dá snadno vypnout a tím také dochází ke značné úspoře paliva. Provozní dobu optimalizuje vysoká přepravní rychlost.

Tento model je promyšlený a díky tomu usnadňuje každodenní práci s ním. Dá se snadno ovládat i ve stísněnějších prostorách. Má totiž malou šíři a malý poloměr otáčení. Standardně je dodáván s posilovačem řízení.

Pokud vás informace o tomto šikovném pomocníkovi zaujaly, zavítejte na stránky https://www.unikont.cz/ a zjistěte si další podrobnosti. Unikont zde nabízí i další model. Jedná se o Multicar M29.