Ikonická dodávka Morris JE je plně elektrická

Zcela nový, plně elektrický elektrický pickup Morris JE nabízí stejnou bezkonkurenční krásu a působivou technologii jako Morris JE. Morris Commercial zveřejní více informací o plně elektrickém pickupu Morris JE těsně před jeho dodáním. Nové lehké užitkové vozidlo BEV, které bylo plně navrženo a zkonstruováno v Británii, je navrženo tak, aby nadčasovou a v podstatě britskou designovou klasiku přenesla do udržitelné budoucnosti.

Díky využití jedinečného zakřiveného designu a konfigurace karoserie nad hnacím ústrojím si Morris JE zachovává pověst „velké“ malé dodávky z původního typu J. S okamžitým točivým momentem zajišťujícím rychlý vzlet a plynulou jízdu – efektivní JE je perfektní. pro celodenní ježdění. Plně automatická jízda a rekuperační brzdění pomáhají šetřit energii řidiče a prodlužují dojezd vozidla.

Morris JE byl vyvinut se třemi bateriemi, ze kterých si můžete vybrat, a nabízí dojezd mezi 150 a 250 mil na jedno nabití. JE JE LCV, které patří do segmentu 2,5 tuny, nejlehčího sektoru na trhu užitkových vozidel. Může se však pochlubit užitečným zatížením 1 tuny (1000 kg) a nosností 5,5 m³, což je typičtější pro vozidla ve větším sektoru 3,5 tuny.

Na zadní nakládací prostor pojme dvě standardní europalety. Přístup je zajištěn zadními dveřmi po celé šířce a posuvnými bočními dveřmi na boční straně vozidla. Lehká konstrukce znamená, že její dojezd je optimalizován na přibližně 200 mil, což z dodávky činí výjimečně praktický návrh městského užitkového vozu.