Toto je obytný vůz Nuevo ES EK LT 71 500 GBP

Nejkompaktnější z obytných vozů s 5,75 m, což popírá prostor dostupný uvnitř tohoto ikonického modelu. ES se nyní může pochlubit svou nejlepší specifikací a díky zahrnutí prostorově úsporné a ekonomické nádrže na LPG naši konstruktéři výrazně zvětšili vnitřní a vnější úložný prostor. Jednoduše to nejlepší bylo ještě lepší.

Kompaktní vysoce spec’d vozidlo nabízející veškeré pohodlí domova, když jste pryč. Tato část kabiny může vypadat objemně, ale plní svou funkci nabídnout okamžité dvojlůžko, dole je to dostatečně konvenční půdorys v Nuevo EK ES LT, se všemi sedadly směrem dopředu. Podívejte se na video od MOTAHOLIC pro více informací:

Snadno otočná sedadla v kabině přispívají k překvapivě slušnému obývacímu prostoru. Kuchyně je přes záda a je opět rozsáhle vybavena. Je tu celý sporák Thetford plus odsávací jednotka s dřezem napravo.

Karosérie Auto-Sleeper Peugeot jsou postaveny na lehkém podvozku o hmotnosti 3500 kg, takže je lze řídit na standardní řidičský průkaz. Jezděte s jistotou Řada Auto-Sleeper pro rok 2020 je standardně vybavena výkonnými motory o výkonu 165 k. Volitelná automatická převodovka Fiat Ducato 140 k nebo 180 k k dispozici na všechny modely Auto-Sleeper 2023 Peugeot Coachbuilt.