Máte hluboko do kapsy, ale přesto chcete na dovolenou? Zvolte Chorvatsko

Špatná finanční situace nemusí být důvodem, proč si odpírat dovolenou. Mnoho lidí si odpírá dovolenou z důvodu, že ušetří peníze do rodinného rozpočtu. Možná, že namísto zahraničí raději zvolíte dovolenou po Čechách. Dovolená v tuzemsku vás ale může nakonec vyjít na stejné peníze nebo i dráž. Je vaším cílem dovolená levně? Pokud si myslíte, že musí být dovolená vždy drahá, měli byste vědět, že můžete vyrazit do Chorvatska za zcela minimální náklady. Jak na to?

Zajistěte si dovolenou bez prostředníků

Většina dovolených stojí lidi mnoho peněz, protože vše vyřizují přes nějaké prostředníky, většinou přes cestovní kanceláře. Volba prostředníka vždy znamená, že někomu zaplatíte nemalou provizi, o kterou bude vaše dovolená dražší. Může se to zdát jako pohodlnější volba, ale pokud jsou cílem nízké výdaje, rozhodně byste si měli dovolenou zajistit sami a budete překvapeni, že si můžete užít mnoho muziky za málo peněz.

Vše, co potřebujete, je zajistit si ubytování a pak už se jen do Chorvatska vydat. Ubytování nemusíte shánět nijak složitě, slouží k tomu přehledný český portál Ubytovanivchorvatsku.cz, kde naleznete všechny nabídky soukromého ubytování na jednom místě. Všechny chorvatské regiony zde máte jako na dlani. Nabízí se vám více než 20 tisíc apartmánů z celého Chorvatska. Hledání ubytování vás zde bude bavit, vyberete si preferovanou oblast, počet lidí, vybavení a období. Pokud jste nároční, můžete si nastavit i filtr a vybrat si skutečně takové ubytování, které vám bude vyhovovat v každém směru.

Můžete si vybírat ubytování s bazénem, parkováním nebo garáží, balkonem, lednicí, blízko u pláže aj. Vaše možnosti jsou široké. U každého apartmánu máte uvedeny všechny potřebné informace a nechybí řada detailních fotografií, abyste měli představu, jak to na daném místě vypadá. Nejsou zde žádní prostředníci a neplatíte nikomu žádné provize. Jakmile si ubytování najdete, zašlete přes formulář svou poptávku a můžete si tak během chvilky ubytování zarezervovat. Vše je snadné a rychlé. Web je také skvělým zdrojem informací. Zjistíte, jaké je počasí v Chorvatsku, jak se sem vydat autem a všechny další potřebné informace.